Čís. položky 195-033756/0002

Friedrich von Amerling

Friedrich von Amerling - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1803 - 1887) Nachahmer des 19. Jhdts. "Die Lautenspielerin" Öl auf Leinwand, ca. 65 x 52 cm, masseverzierter Stuckrahmen des 19. Jhdts., beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

28.01.2016 - 14:19

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Friedrich von Amerling

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 28.01.2016 - 14:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.01. - 28.01.2016