Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033335/0003

Monogrammist J. D.

Monogrammist J. D. - Umění, starožitnosti, šperky

(2. Hälfte 19. Jhdt.) "Abendstimmung über einer Meeresbucht mit Segelschiffen"unten links monogrammiert: J. D., datiert: (18)78, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 55 x 92 cm, Goldstuckrahmen des 19. Jhdts., dieser beschädigt Ruf 800

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

28.01.2016 - 14:37

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Monogrammist J. D.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 28.01.2016 - 14:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.01. - 28.01.2016