Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 199 -

Josef Schuster <b>attributed </b>

Josef Schuster  <b>attributed </b> - Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts

(1812-1890)
Oleander flowers, monogrammed (in ligature), dated J. S. 10/7 1878, oil on canvas laid down on board, 27.65 x 22 cm, framed, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.02.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 1.365,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 1.800,-

(1812-1890)

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 22.02.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.02. - 22.02.2016

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (für Lieferland Österreich)