Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022324/0002

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1930-2015) "Agnus Mysticus", Signaturstempel Ernst Fuchs, Siegelstempel Ernst Fuchs, Lithografie in Farbe, Folienrägung 1974/75, Rückseite nummeriert 790, Blind stempel Euro Art, Blattgröße ca. 76 x 56 cm, Blattrand etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.02.2016 - 14:08

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.02.2016 - 14:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 03.02.2016