Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022238/0005

Erhard Amadeus Dier *

Erhard Amadeus Dier * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1893-1969 Klosterneuburg) 3 Blätter, u. a. "Kutschenfahrt", in der Platte signiert Erhard Amadeus Dier, ein Blatt rechts unten signiert Amadeus Dier, Radierungen in Farbe, Blattgrößen ca. 47 x 34 cm, stockfleckig, Rand mit Knickstellen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.02.2016 - 14:19

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Erhard Amadeus Dier *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.02.2016 - 14:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 03.02.2016