Monogrammist 20. Jh.
"Kanal in Venedig", links unten monogrammiert GB, Öl auf Leinwand, ca. 69 x 55 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
03.02.2016 - 14:44
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Monogrammist 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 14:44 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |