Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022103/0012 -

Rudolf Preuss *

Rudolf Preuss * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1879-1961 Innsbruck) 2 Bilder, betitelt "Zugspitze (Ostgipfel) 2961 m", "Knorrhütte (Zugspitze) 2052 m", signiert und datiert R. Preuss 8./9. (19)03 und 9./9.(19)03, Aquarelle auf Papier, ca. 19 x 28 cm und ca. 17 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.02.2016 - 14:51

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Rudolf Preuss *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.02.2016 - 14:51
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 03.02.2016