Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021966/0002

Erich Ruprecht*

Erich Ruprecht* - Umění, starožitnosti, šperky

(Geistthal 1931 geb., tätig in Linz) Betitelt "Zyklame, Weihnachtsstern und Muschel", links unten monogrammiert ER, rückseitig signiert und datiert Erich Ruprecht Linz 2015, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 62 x 49 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.02.2016 - 15:13

Vyvolávací cena:

Erich Ruprecht*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.02.2016 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 03.02.2016