Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021801/0039

Adolf Wiesler *

Adolf Wiesler * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1878-1958 Wien) Rückseite betitelt "Bettelwurf Nordkette im Inntal", rechts unten signiert Adolf Wiesler, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 30 x 37 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.02.2016 - 15:32

Vyvolávací cena:

Adolf Wiesler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.02.2016 - 15:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 03.02.2016