Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 692

Biedermeierový sekretář

dřevo, ořechová dýha, jehlancové nohy, ve spodní části tři zásuvky, výklopná psací deska, uvnitř drobné zásuvky s výklenkem a tajnou zásuvkou, po stranách černé polosloupky, na vrchu jedna zásuvka, mosazné kování, Čechy, 2. čtvrtina 19. století, 153 x 93 x 41 cm, perfektní restaurovaný, lehce doplněný stav (Zí)

25.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Biedermeierový sekretář

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017