Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 690

Komoda ve stylu Ludvíka XVI.

dubové dřevo, dýha růžové dřevo, čtyři lehce projmuté nohy, tři zásuvky, bohatě intarzováno pásky a květinovými motivy, v rozích mosazné apliky, mosazné kování, na vrchu mramorová deska, Francie, konec 19. století, 89 x 88 x 41 cm, restaurovaný stav (Zí)

25.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Komoda ve stylu Ludvíka XVI.

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017