Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033489/0016

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Österreichisch um 1780) "Dreiviertelbildnis eines vornehmen Herrn" Öl auf Leinwand, oval ca. 15 x 11 cm, beschädigt, Messingrahmen mit versilberten Applikationsteilen, beschädigt, Teile fehlen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

21.01.2016 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.01.2016 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.01. - 21.01.2016