Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902 -

Carl Ostersetzer

Carl Ostersetzer - Starožitnosti, Obrazy

(Brody, Galizien 1850-1914 Wien) Übung macht den Meister, signiert C. Ostersetzer, Öl auf Holz, 26 x 21 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.01.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Carl Ostersetzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 19.01.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.01. - 19.01.2016