Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033264/0002

Eierkörbchen und Hase, 1. Drittel 20. Jhdt.

Eierkörbchen und Hase, 1. Drittel 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

in der Art Wiener Bronze, farbig staffiert, Höhe ca. 8 cm, Durchmesser ca. 5 cm, Sockel fehlt, Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.01.2016 - 15:11

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 14.01.2016 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.01. - 14.01.2016