Kafka Bohumil (Nová Paka 1878 - 1942 Praha)
Josef Mánes, bronz, patinovaný, sign. a dat. B. Kafka 1939, výška 38 cm (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 23.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |