Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019579/0003

Scherensessel,

Scherensessel, - Umění a starožitnosti

modifizierte Stilform, 20. JH., zusammenklappbare Buchenholzgestelle, braun gebeizt, mattiert, lose beschnitzte Lehnbretter, Gebrauchsspuren, Teil gebrochen

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

13.01.2016 - 16:07

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Scherensessel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 13.01.2016 - 16:07
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 30.12. - 13.01.2016