Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Schönlatergasse, Radierung in Farbe signiert Robert Kasimir 32 x 26 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.01.2016 - 16:39
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.01.2016 - 16:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.12. - 13.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- "Mozart - Denkmal" Wiener Porzellan Marke Augarten
- Franz I.
- Altschliffdiamantring zus. ca. 0,90 ct