Čís. položky 297

Feigl Bedřich (Friedrich) (Praha 1884 - 1965 Londýn)

Čertovka, signováno, datováno a popsáno vpravo dole Feigl 1931 Prag Čertovka, kombinovaná technika/papír, 35 x 51 cm, sklo, rám (Šm)

25.11.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017