Feigl Bedřich (Friedrich) (Praha 1884 - 1965 Londýn)
Čertovka, signováno, datováno a popsáno vpravo dole Feigl 1931 Prag Čertovka, kombinovaná technika/papír, 35 x 51 cm, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |