Pretzfelder Max (Norimberk 1888 - 1950 Los Angeles)
Pohled na Forchheim, signováno a datováno vpravo dole tužkou Pretzfelder 08, akvarel/papír, 24 x 32 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |