Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Thomas Heeremans, Nachfolger

Thomas Heeremans, Nachfolger - Obrazy

Eisläufer vor den Toren einer Stadt, Öl auf Leinwand, 75 x 101 cm, gerahmt

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

07.01.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Thomas Heeremans, Nachfolger

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.01.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.12. - 07.01.2016