Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Carl Hasch

Carl Hasch - Bilder Varia

(1834-1897)Umkreis/circle PArtie an der Trisselwand (?),Öl auf Leinwand, 73 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.01.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Carl Hasch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 07.01.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.12. - 07.01.2016