Čís. položky 253

Rahl Carl (Vídeň 1812 - 1865 Vídeň)

Portrét mladého muže, signováno vpravo dole C. Rahl, kombinovaná technika/papír, ovál 51 x 38,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

25.11.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 40.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017