Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Rudolf Swoboda sen.

Rudolf Swoboda sen. - Bilder Varia

(Wien 1819-1859) Weidende Kühe auf der Alm, signiert R. Swoboda, Öl auf Malkarton, 34 x 42 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.01.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Rudolf Swoboda sen.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 07.01.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.12. - 07.01.2016