Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7073

Hl. Antonius,

Hl. Antonius, - Starožitnosti

mit Jesuskind,Öl auf Blech, schön gerahmt, 17,5 x 20 cm, Farbverluste und Altersschäden, Ende 19. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

05.01.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Hl. Antonius,

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 05.01.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.12. - 05.01.2016