Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7053

Putto mit Zicklein,

Putto mit Zicklein, - Starožitnosti

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 10 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

05.01.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Putto mit Zicklein,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 05.01.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.12. - 05.01.2016