Čís. položky 203

Mařák Julius (Litomyšl 1832 - 1899 Praha)

Studie stromů, označeno vlevo dole J. Mařák, olej/papír fixovaný na kartonu, 31 x 25 cm, poškozený rám (Šm)

25.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
Odhadní cena:
CZK 90.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017