Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) "Gebirgslandschaft", im Stock monogrammiert EH, rechts unten signiert Egon Hofmann, Holzschnitt, Blattgröße ca. 38 x 28 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.01.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Egon Hofmann *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.01.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.01. - 20.01.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: