Pravděpodobně francouzský malíř 17. století
Sv. Petr zapírající Krista, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 104 x 125 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Prohlášeno kulturní památkou
25.11.2017 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Prohlášeno kulturní památkou
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |