Koudelka Josef (Klobouky u Brna 1877 - 1960 Praha)
Odpočinek, signováno vpravo dole J. Koudelka, olej/plátno, 80 x 96 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |