Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 131

Obrovský Jakub (Bystrc 1882 - 1949 Praha)

Obrovský Jakub (Bystrc 1882 - 1949 Praha) - Umění a starožitnosti

Odpočívající dámy, signováno a datováno dole uprostřed J. Obrovský 912 (?), olej/plátno, 41 x 55,5 cm, poškozený rám (Šm)

25.11.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 75.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017