Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 112

Procházka Jiří (Bukovina 1919 - 1987)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Jiří Procházka 62, olej/plátno, 85 x 62 cm, lišta (Šm)

25.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017