Liesler Josef (Vidolice 1912 - 2005 Praha)
Kytice lučního kvítí, signováno dole uprostřed Liesler 1956, olej/plátno, 60,5 x 40,5 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |