Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 46

Mareček Bohumil (Praha 1884 - 1962 Praha)

Odpočívající tanečnice, signováno vpravo nahoře B. Mareček, olej/plátno, 51 x 41 cm, rám (Šm)

25.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017