Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 32

Líbal František (Veselí nad Lužnicí 1896 - 1974 Praha)

Svatojánský rybník zamrzlý, signováno a datováno vlevo dole Fr. Líbal 45, na zadní straně popsáno autorem Svatojánský r. zamrzlý, olej/karton, 42 x 53 cm, lehce poškozený rám (Šm)

25.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017