Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Historismus Korb,

Historismus Korb, - Antiquitäten

Silber, teilweise vergoldet, oval, Rand durchbrochen gearbeitet, Amorettendekor, 30,5 x 21,5 cm, Gewicht 414 g, Feingehaltszeichen 800, Ende 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

30.12.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Historismus Korb,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 30.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.12. - 30.12.2015