Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Krug,

Krug, - Starožitnosti

Rudolstadt, Volkstedt, Porzellan, reliefierter figuraler Dekor von kämpfenden Soldaten, farbig und gold staffiert, Höhe 24 cm, unterglasurblaue bekrönte N-Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

30.12.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Krug,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 30.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.12. - 30.12.2015