Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020707/0036

Rudolf Vodicka

(Wien 1879-1924) Knorrige Bäume an der Fischa bei Wr. Neustadt, im Hintergrund der Schneeberg Kohlestift und Deckweiß, auf Papier, signiert R. Vodicka, betitelt 22,5 x 29 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

21.02.2018 - 15:43

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Rudolf Vodicka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 21.02.2018 - 15:43
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 10.02. - 21.02.2018