Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Alexander Pock *

Alexander Pock * - Obrazy

(Znaim 1871-1950 Wien) Pfau, Aquarellskizze, mit "Alexander Pock Nachlaß" bezeichnet, Bleistift, Aquarell auf Papier, 17 x 14 cm, Passep., Lichtränder, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Alexander Pock *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.12. - 28.12.2015