Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Philipp Peter Roos, gen. Rosa da Tivoli, Nachfolger

Philipp Peter Roos, gen. Rosa da Tivoli, Nachfolger - Obrazy

Südliche Landschaft mit Vieh und Hirten, Öl auf Leinwand, 87 x 120 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

28.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.12. - 28.12.2015