Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Obrazy

Tiroler Landschaft (?) mit Hirten, Öl auf Leinwand, 69 x 95 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

28.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Künstler 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.12. - 28.12.2015