Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Friedrich Klaiberg *

Friedrich Klaiberg * - Obrazy

(Deutschland 1921-1998) Sommer in Venedig, signiert Klaiberg, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Friedrich Klaiberg *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.12. - 28.12.2015