Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Joseph Jonas

Joseph Jonas - Obrazy

(Wien 1805-1863) Blick auf Ober St Veit, signiert J Jonas, Öl auf Leinwand, 33 x 42 cm, beschädigt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Joseph Jonas

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.12. - 28.12.2015