Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033604/0002 -

Französischer Künstler um 1780

Französischer Künstler um 1780 - Umění, starožitnosti, šperky

Der Roßmarkt in Stettin (Szczecin), Guckkastenbild, betitelt: "Vue d'Optique Representant les Environs du Marche aux Chevaux de Stetin en Allemagne", altkolorierter Kupferstich, Paris, Basset, um 1780, ca. 24 x 42 cm, bildrandig beschnitten, Patina, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko) Ruf 240

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

07.01.2016 - 14:38

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.01.2016 - 14:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.12. - 07.01.2016