Čís. položky 145-040545/0020

Diamantbrosche zus. ca. 1,50 ct

Diamantbrosche zus. ca. 1,50 ct - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffbrillanten, -diamanten, Diamantrauten, 3,3 g, Steine tlw. ausgeschartetøg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:08

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016