Čís. položky 145-040471/0007

2 Broschen

2 Broschen - Klenoty

Gold 585, tlw. feinvergoldet, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3,2 gøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:11

Vyvolávací cena:

2 Broschen

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016