Čís. položky 045-192959/0000

Brillantrautenarmreif

Brillantrautenarmreif - Klenoty

Gold ca. 580, tlw. feingoldfärbig, österr. Amtspunze 1872-1922, Herstellermarke A. N., 12,8 gøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillantrautenarmreif

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016