Čís. položky 145-040567/0003

Altschliffbrillantsolitär ca.1 ct

Altschliffbrillantsolitär ca.1 ct - Klenoty

Weißgold 585, 2,8 g, RW 57øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:20

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Weißgold 585, 2,8 g, RW 57øg3

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016