Čís. položky 145-040656/0002

Altschliffbrillant Schmucksteinkreuz

Altschliffbrillant Schmucksteinkreuz - Klenoty

Gold Weißgold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 1 ct, Citrin-, Amethyst-, Turmalin-, Aquamarin-Cabochons, 37 gøg25

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:23

Dosažená cena: **
EUR 2.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016