Čís. položky 145-040576/0004

Altschliffbrillantsolitär ca. 1,30 ct

Altschliffbrillantsolitär ca. 1,30 ct - Klenoty

Weißgold 585, 3,8 g, RW 51, Stein mit Naturalsøg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:25

Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016