Čís. položky 145-040576/0003

Brillant Kulturperlengarnitur

Brillant Kulturperlengarnitur - Klenoty

Weißgold 750, 585, Brillanten 0,50 ct, best. aus: Ring, RW 502 Ohrclips, 8,3 gøg8

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:36

Vyvolávací cena:

Brillant Kulturperlengarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:36
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016